O nas


O NAS

Jesteśmy hiszpańską firmą, której trzon stanowią polskojęzyczni przewodnicy i organizatorzy ruchu turystycznego. Zajmujemy się organizacją wycieczek pobytowych i objazdowych, konferencji i kongresów na terenie Madrytu i okolic. Świadczymy również szeroki zakres usług jako przewodnicy miejscy i piloci wycieczek.

Zapraszamy na wspólne zwiedzanie Madrytu i jego okolic, a także innych regionów Hiszpanii. Wycieczki dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania, zarówno dla osób indywidualnych, grup przyjaciół, jak również dla większych grup odwiedzających Madryt.

Przewodnik po Madrycie                                                 

Aleksander Hryniuk. Zamiłowanie do Hiszpanii przyczyniło się do podjęcia decyzji o przeniesieniu się do tego kraju, który od lat był moją pasją. Jego kultura, historia i ludzie spowodowały, iż wiele lat temu podjąłem decyzję, że kraj ten stanie się moja druga ojczyzną. Niesiony chęcią głębszego poznania stolicy Hiszpanii ukończyłem kurs na przewodnika turystycznego po Wspólnocie Madrytu oraz pilota wycieczek.

Aga wycieczka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Sobolewska. Absolwentka historii sztuki i historii, miejski przewodnik po Madrycie i okolicach. Zanim zwabiona dewizą „Życie jak w Madrycie” osiadła na dobre w stolicy Hiszpanii, mieszkała i pracowała jako pilot i przewodnik po Katalonii, Andaluzji i Walencji. Jej pasją są podróże i sztuka. W chwilach wolnych od pracy zgłębia wiedzę na temat historii i kultury Hiszpanii. Współautorka przewodnika „Madryt. Travelbook” wydanego w 2016 roku przez Wydawnictwo Bezdroża oraz strony www.cowmadrycie.pl.

Naszą pasję powoli przenosimy na stronę internetową (www.cowmadrycie.pl), gdzie dowiedzieć się można o ciekawych miejscach. Można tam także znaleźć praktyczne wskazówki, a także informacje przydatne dla Polonii mieszkającej w Madrycie i okolicach.

Zapraszamy na wspólne zwiedzanie Madrytu i jego okolic, a także innych regionów Hiszpanii. Wycieczki dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania, zarówno dla osób indywidualnych, grupy przyjaciół, jak również dla większych grup odwiedzających Madryt. Tutaj znajdą Państwo kilka wybranych propozycji wycieczek. 

Spektakle flamenco, łaźnie arabskie, jednodniowe wycieczki za miasto. Konferencje, wizyty studyjne, targi, imprezy firmowe, tłumaczenia…
Chcesz poznać Madryt i jego okolice, zapraszamy do kontaktu:

KONTAKT

E-mail: info@cowmadrycie.pl

Telefon:

Aleksander Hryniuk Hiszpania(+34) 605 355 958
Agnieszka Sobolewska Hiszpania(+34) 634 329 381
Polska (+48) 224 279 172

Facebook:

www.facebook.com/coWmadrycie

DANE FINANSOWE

Jesteśmy częścią Biura Podróży IVENTOUR
Dane fiskalne:
Via Polonia S.L.
NIF (NIP) B87304762
Calle Simca 18B – 5A
28041 Madrid
Hiszpania

Spółka, której założycielami są Agnieszka Sobolewska i Aleksander Hryniuk wpisana jest do Rejestru Handlowego w Madrycie: Tomo 33.635, Folio 52, Sección 8, Hoja: M-605437

Licencja na działalność biura podróży: CICMA nr. 3247

Rachunek bankowy:
ING DIRECT
IBAN: ES46 1465 0100 9819 0049 0662
SWIFT/ BIC: INGDESMMXXX

POLECANE LINKI