O nas


O NAS

Jesteśmy licencjonowanymi przewodnikami po Madrycie i okolicach. Należymy do Krajowego Stowarzyszenia Licencjonowanych Przewodników Turystycznych w Madrycie (APIT, Asociación Nacional de Guías  Profesionales de Turismo).

W maju 2016 ukazał się nakładem Wydawnictwa Bezdroża przewodnik po Madrycie naszego autorstwa.

Jesteśmy założycielami biura podróży Iventur z siedzibą w Madrycie, świadczącego usługi w zakresie organizacji wycieczek pobytowych i objazdowych, wyjazdów firmowych, konferencji i kongresów na terenie Półwyspu Iberyjskiego z uwzględnieniem Madrytu i jego okolic. Świadczymy również szeroki zakres usług jako przewodnicy miejscy i piloci wycieczek. Jednym z naszych głównych produktów są pielgrzymki po Hiszpanii i Portugalii.

Zapraszamy na wspólne zwiedzanie Madrytu i jego okolic, a także innych regionów Hiszpanii. Wycieczki dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania, zarówno dla osób indywidualnych, grup przyjaciół, jak również dla większych grup odwiedzających Madryt.

Przewodnik po Madrycie                                                 

Aleksander Hryniuk. Zamiłowanie do Hiszpanii przyczyniło się do podjęcia decyzji o przeniesieniu się do tego kraju, który od lat był moją pasją. Jego kultura, historia i ludzie spowodowały, iż wiele lat temu podjąłem decyzję, że kraj ten stanie się moja druga ojczyzną. Niesiony chęcią głębszego poznania stolicy Hiszpanii ukończyłem kurs na przewodnika turystycznego po Wspólnocie Madrytu oraz pilota wycieczek.

Aga wycieczka

Agnieszka Sobolewska. Absolwentka historii sztuki i historii, miejski przewodnik po Madrycie i okolicach. Zanim zwabiona dewizą „Życie jak w Madrycie” osiadła na dobre w stolicy Hiszpanii, mieszkała i pracowała jako pilot i przewodnik po Katalonii, Andaluzji i Walencji. Jej pasją są podróże i sztuka. W chwilach wolnych od pracy zgłębia wiedzę na temat historii i kultury Hiszpanii. Współautorka przewodnika „Madryt. Travelbook” wydanego w 2016 roku przez Wydawnictwo Bezdroża oraz strony www.cowmadrycie.pl.

Naszą pasję powoli przenosimy na stronę internetową (www.cowmadrycie.pl), gdzie dowiedzieć się można o ciekawych miejscach. Można tam także znaleźć praktyczne wskazówki, a także informacje przydatne dla Polonii mieszkającej w Madrycie i okolicach.

Zapraszamy na wspólne zwiedzanie Madrytu i jego okolic, a także innych regionów Hiszpanii. Wycieczki dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania, zarówno dla osób indywidualnych, grupy przyjaciół, jak również dla większych grup odwiedzających Madryt. Tutaj znajdą Państwo kilka wybranych propozycji wycieczek. 

Spektakle flamenco, łaźnie arabskie, jednodniowe wycieczki za miasto. Konferencje, wizyty studyjne, targi, imprezy firmowe, tłumaczenia…
Chcesz poznać Madryt i jego okolice, zapraszamy do kontaktu>>>