Madryt handlowy


MADRYT HANDLOWY

Madryt to nie tylko zabytki, życie nocne czy parki, ale również zakupy. Miasto oferuje olbrzymią ilość sklepów, centrów handlowych, które otwierają swoje drzwi przez cały dzień. Oferując swoim klientom najróżniejsze towary, począwszy od antyków, aż po najnowsze kolekcje prestiżowych domów mody, meble, pamiątki, produkty gastronomiczne i wiele innych. Można tutaj znaleźć sklepy tradycyjne, które istnieją od dziesiątek lat, jak również wielkie światowe marki, czy małe sklepiki.

Madryt handlowyDzielnica Salamanka w Madrycie oferuje towary z najwyższej półki.Najbardziej luksusowe butiki znajdują się na ulicach takich jak Serrano, Castello, Goya, Velazquez, Jorge Juan, Prince of Vergara i Ortega y Gasset .

Na tych ulicach znajdują się jedne z najbardziej prestiżowych międzynarodowych firm. Takie jak Prêt-à-porter włoskiego domu Versace, czy wyrafinowane i proste Hermès. Dolce & Gabanna czy Chanel, których kolekcje znajdują się w sklepach o dużych przestrzeniach, pełne wyrafinowania i nowoczesności. Tutaj także nzajdziemy sklepy Giorgio Armani, Valentino i Louis Vuitton. A na ulicy Serrano znjadziemy jeden z najbardziej prestiżowych sklepów z akcesoriami mody nie tylko dal kobiet, ale również dla mężczyzn: Loewe.

Mody hiszpańskiej reprezentowana jest w tej najbardziej luksusowej części miasta przez takie domy mody jak: Victorio & Lucchino, Adolfo Domínguez, Roberto Verino i Elena Benarroch, oferujące swoim klientom unikalne produkty najwyższej jakości.

Swoje miejsce w tej ekskluzywnej dzielnicy Madrytu mają również sklepy jubilerskie, takiej jak: Carrera y Carrera, Wempe, Suárez, Brooking, ekskluzywne Cartier Bvlgari.