Opinie o nas

PANI AGNIESZKO 😊 Raz jeszcze dziękuję w imieniu całej grypy za PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ INFORMACYJNĄ O MADRYCIE. JESTEŚMY POD WIELKIM WRAŻENIEM  PANI WIEDZY O ZABYTKACH I CIEKAWYCH MIEJSCACH TEGO MIASTA !!!! BYŁO NAPRAWDĘ WARTO PANIĄ POZNAĆ!!!!!Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Piotr Ciupa. 😊

Spędziliśmy z mężem i naszymi przyjaciółmi kilka przepięknych, majowych dni w Madrycie.
Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Sobolewskiej,  naszej wspaniałej przewodniczce za wiedzę, profesjonalizm, takt i wyczucie naszych oczekiwań.
Dzięki niej poznaliśmy historię, zabytki, urocze miejsca, Madryt  stał się nam bardzo bliski.
Dwa dni spędzone z Panią Agnieszką to naprawdę uczta dla ducha, przepiękny język, ciekawe historie i anegdoty.
Pani Agnieszko DZIĘKUJEMY.
Macie Państwo fantastyczną stronę internetową, polecam także wszystkim, bardzo ciekawy Państwa Przewodnik po Madrycie.

Pozdrawiam,
Teresa

23.10.2019

Z usług IVENTOUR mieliśmy przyjemność korzystać w styczniu 2019 przy okazji wyjazdu firmowego do Madrytu. Współpraca z IVENTOUR obejmowała następujący zakres:

  • Zaplanowanie wyjazdu
  • Usługę przewodnika
  • Zakup biletów wstępu
  • Rekomendację i rezerwację restauracji

Wszystkie powyższe świadczenia zostały wykonane doskonale. Zarówno program wycieczki, jak i wybrane restauracje w bardzo wysokim stopniu usatysfakcjonowały wszystkich uczestników. Pani Agnieszka, która od początku koordynowała nasz wyjazd okazała się niezwykle kompetentną i sympatyczną osobą z ogromną wiedzą z zakresu szeroko pojętej kultury, sztuki oraz historii Hiszpanii. Zwiedzanie miasta z takim przewodnikiem to prawdziwa przyjemność.

Zdecydowanie polecamy firmę IVENTOUR.

Agnieszka Tomczyk

Mastermind

PODZIĘKOWANIE

W dniach 23 wrzesień do 8 październik 2017 roku zorganizowaliśmy Pielgrzymkę Osób Niepełnosprawnych „Najpiękniejsze Sanktuaria Maryjne Europy”. Wyjazd był zorganizowany z okazji 100 rocznicy objawień fatimskich oraz naszego jubileuszu 25-lecia działalności. W organizacji pomogło nam biuro podróży „INVENTUR” w Madrycie Pani Agnieszki Sobolewskiej i Aleksandra Hryniuk. Wyszukali dla nas i zarezerwowali hotele z wyżywieniem na trasie naszej pielgrzymki. Zapewnili nam miejscowych przewodników oraz zabezpieczyli miejsca, gdzie mogliśmy odprawić Msze Św. na szlaku naszego pielgrzymowania, i to w takich ważnych oraz przepięknych miejscach. Nie było to łatwe ponieważ nasza grupa liczyła 54 osoby i w większości były to osoby niepełnosprawne, w tym 5 osób na wózkach inwalidzkich. Pani Agnieszka spisała się rewelacyjnie. Hotele były bardzo piękne, wygodne i przystosowane do osób na wózkach. Jedzenie bardzo, bardzo smaczne i obfite. Obsługa niezwykle miła, kulturalna i przyjazna – po prostu pełny profesjonalizm. Pani Agnieszko serdecznie za to wszystko dziękuję. Wyobrażam sobie jak dużo wysiłku i czasu to Panią kosztowało.

Pan Aleksander był również naszym przewodnikiem po Avilii i Saragosie. Wiedza niesamowita, a sposób jej przekazania rewelacyjny. To była czysta przyjemność z Panem zwiedzać te miasta hiszpańskie.

Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam to biuro i Tych niesamowitych ludzi: Agnieszkę i Aleksandra.

Jeszcze raz bardzo, bardzo z całego serca dziękuję.

Antoni Piątek

Przewodniczący Zarządu

TPD Koła Pomocy Dzieciom

i Młodzieży Niepełnosprawnej

w Wałbrzychu

Pani Agnieszko !
Było nam bardzo miło wędrować z Panią po Madrycie i Toledo. Czas spędzony na zwiedzaniu wybranych przez nas wspólnie miejsc będziemy długo wspominać.
Pani absolutnym atutem oprócz bezpretensjonalności jest doskonała znajomość historii. Ta wiedza musi być też zgrabnie przekazana takim krótkoterminowym turystom jak my – a to się Pani świetnie udało.
Nie mniej fajne chwile spędziliśmy z Panią w czasie wolnym od obowiązków przewodnika. To sobie też bardzo cenimy i lubimy.
Dziękujemy za wszystko . Będziemy Państwa polecać znajomym a po powrocie  już zdążyliśmy  przekazać Państwa namiary wraz ze świetnymi opiniami  naszemu biuru podróży ( Neckermann ), z którego usług i pośrednictwa od lat korzystamy .
Do zobaczenia – może znowu w Hiszpanii ?!Danuta i Marek z Konina.
W maju  z mężem i przyjaciółmi spędziliśmy kilka przepięknych dni w Madrycie.
Pani Agnieszka Sobolewska przez dwa dni była naszym przewodnikiem.
Pani Agnieszko, bardzo dziękujemy za te cudowne chwile spędzone z Panią, bo to Pani sprawiła, że pokochaliśmy Madryt, że poczuliśmy jego atmosferę.
Każdego dnia cała nasza szóstka miała ucztę duchową, jesteśmy pod wrażeniem Pani wiedzy, profesjonalizmu, zaangażowania i życzliwości.
Historia Madrytu, anegdoty przekazywane przepięknym językiem, takt i wyczucie naszych oczekiwań.
Macie Państwo fantastyczną stronę internetową, polecam także wszystkim Państwa  przewodnik po Madrycie.
Teresa

Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce za bardzo miłe, wspólne chwile w Madrycie. Byliśmy z dziećmi 12,5 i 2,5 roku i po raz pierwszy skorzystaliśmy z usług przewodnika.

Nasz pobyt obejmował okres między świąteczny i chcieliśmy poznać także lokalne zwyczaje i ciekawostki.

Był to bardzo ciekawy dzień spełniający oczekiwania wszystkich członków naszej rodziny. Znalazł się czas na karuzelę dla najmłodszego, piękne widoki, główne zabytki, ale także spacer uroczymi zaułkami, gdzie mogliśmy wysłuchać opowieści nie tylko historycznych ale i kulinarnych.

Skorzystaliśmy z propozycji Pani Agnieszki i wybraliśmy się do Escorialu, gdzie zwiedziliśmy Zamek Królewski oraz zabawiliśmy w miasteczku zamienionym w niezwykłą Szopkę Bożonarodzeniową, o której nam opowiadała. Najmłodszy syn był zachwycony a my zaskoczeni i zauroczeni.

Opowieści Pani Agnieszki potwierdziły się. Cudowne powietrze, wspaniałe widoki  i ten spokój, którego brakowało w Madrycie. Odbyliśmy wspaniały spacer, na którym udało nam się, na miejscu opisanym wcześniej przez Panią Agnieszkę, znaleźć drzewko Madronii i skosztować  jego owocówJ.

Jeszcze raz dziękujemy – a niezdecydowanych zachęcamy. Dzięki Pani Agnieszce ten wyjazd należał do naszych najsympatyczniejszych i najmilej wspominanych.

Ewa

Zwiedzanie miast w towarzystwie przewodnika stało się dla nas niepisaną zasadą, której od wielu lat konsekwentnie się trzymamy. Zdobyte przy tej okazji doświadczenie pozwala nam porównać jakość usług przewodnickich i wydać naszą subiektywną o nich ocenę. O słabszych – w naszym odbiorze – przewodnikach, rozmawiamy tylko w swoim kręgu przyjaciół – każdemu zdarza się nieco gorszy dzień w pracy – natomiast tych wszystkich, którzy nas zaintrygują swą opowieścią, szczerze i gorąco polecamy dalej. Mamy także bardzo wąską grupę przewodników z którymi chętnie spędzilibyśmy czas z każdą wizytą w ich mieście.

Agnieszka natychmiast ujęła nas swą wiedzą, profesjonalizmem i wspaniałą opowieścią o Hiszpanii, Madrycie i jego mieszkańcach. Bezcenne dla każdego turysty, informacje o muzeach, wystawach, restauracjach i kawiarniach, zostały umiejętnie wplecione w opowieść dodając jej barwy, smaku i zapachu. Dwa dni spędzone w towarzystwie Agnieszki, pozwoliły nam zrozumieć Corridę, poznać smak szynki z czarnej iberyjskiej świni, zachłysnąć się na nowo twórczością El Greco i odkryć „drogę do Indii“ Krzysztofa Kolumba, by każdy dzień zakończyć przy fliżance czekolady z churros w najlepszej „Czekoladziarni“ Madrytu – San Gines. Swoistą „wisienką na torcie“ którą zawdzięczamy Agnieszce, było Toledo. Zaopatrzeni w bilety zorganizowane przez Agnieszkę i we wskazówki, co warto zobaczyć i na co musimy szczególnie zwrócić uwagę pojachaliśmy tam trzeciego dnia naszej wizyty w Madrycie. Te kilka godzin w towarzystwie Agnieszki, pozwala nam twierdzić, że grono naszych dobrych znajomych wzbogaciło się o kolejną przemiłą osobę i już teraz cieszymy się na kolejne wizyty w Madrycie, Dziękujemy!

Adam i Magda

Zwykle jeśli zdobywam się na wpis, to negatywny. Tu chcę jednak bardzo
podziękować Alkowi, Piotrowi i Agnieszce i to po 2 latach od wspaniałej
przygody z Madrytem i jego  sztuką. Już wtedy, w lutym 2015 roku, ogromne
wrażenie wywarło na mnie przedstawienie kolekcji Prado w taki sposób, że
nawet taki laik jak ja, rozumiał co było inspiracją dla twórców tych dzieł.
Nigdy wcześniej nie zaciekawiły mnie tak bardzo obrazy.
Dlaczego więc piszę dopiero po dwóch latach? Otóż byliśmy wówczas z dwójką
dzieci w wieku 16 i 17 lat. Córka obecnie studiuje na Akademii Sztuk
Pięknych w Warszawie, syn zaś chce zdawać na architekturę i od roku
intensywnie uczy się rysunku w szkole przygotowującej do tych studiów.
Wówczas nie mieli jeszcze żadnych planów. Co ważniejsze, my jako rodzice
dopiero teraz dostrzegliśmy ich talent w tym kierunku. Dlatego cieszy nas
ich wybór – każdy powinien robić to w czym czuje się najlepszy. Wiem, że
Madryt był tu kluczowy, a bez naszych przewodników nie spróbowalibyśmy nawet
churros i kalmarów. Wielkie dzięki
Jacek Agata Jaś i Marysia

Jeśli myślisz, że coś wiesz o Madrycie, to spędź kilka godzin z P. Olkiem -wówczas możesz powiedzieć, że wiesz COŚ O Madrycie, jadłeś wyjątkowe specjały, piłeś pyszne wino, tylko pozwól, żeby to wszystko do Ciebie dotarło…P. Olek, to pasjonat, daje nie tyle ile musi, tylko ile może najwięcej…Zadowoleni i usatysfakcjonowani!

Pozdrawiamy Dorota Czajka i grupa.


Serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki za profesjonalną organizację zwiedzania ogromnego a zarazem fantastycznego Madrytu i okolic (Toledo, winnica Casa del Valle, Escorial). Zwiedzanie wszystkich miejsc z Panią to była czysta przyjemność, do tego słuchać Pani opowieści o życiu codziennym Hiszpanów jak i cennych informacji na temat zarówno architektury jak i poszczególnych dzieł sztuki w Muzeum Prado, stanowiło satysfakcjonującą całość. Do tego jeszcze świetna logistyka!!! Zaszczepiła Pani w nas miłość do Madrytu z pewnością tu wrócimy. Raz jeszcze dziękujemy za wszystko i życzymy samych fajnych grup turystów 🙂

Bogusia, Grzegorz, Filip i Ela ze Zbyszkiem :).


Pobyt w Madrycie zorganizowała dla naszej 8 osobowej grupy Pani Agnieszka Sobolewska.
Niestety Pani Agnieszka  nie „załatwiła nam pogody.”..było deszczowo i zimno….
Ale organizacja imprezy- znakomita,profesjonalizm  na poziomie 5 gwiazdek.
Program dopracowany w szczegółach, bardzo interesujący.
Organizacja spotkań, przejazdów i rezerwacji perfekcyjna.
Duża wiedza P. Agnieszki z zakresu historii sztuki i Hiszpanii  oraz umiejętność przekazania tej wiedzy dodatkowo wzbogaciła naszą wizytę w Madrycie.
W pełni polecam tę Osobę do organizacji wycieczki do Madrytu, a kiepska pogoda nie popsuła nam przyjemności zwiedzania.
Z całą pewnością będziemy chcieli ponownie powierzyć Pani Agnieszce organizacje kolejnego wyjazdu.

Henry Kawalski


Polecam wszystkim wycieczki z firmy cowmadrycie.pl
Pełen profesjonalizm, zwiedzaliśmy Palac Królewski i starą część Madrytu z panią Agnieszką.
Przemiła osoba z ogromną wiedzą, w bardzo miły i przyjazny sposób opowiada o historii, sztuce i wszystkim co mogło nas zainteresować w mieście. Bardzo żałuje, że nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu, żeby zwiedzać razem Prado, ale zawsze trzeba sobie coś zostawić na następny raz:)

E.Radziwon


Gorąco polecam zwiedzanie Madrytu z Panem Aleksandrem. Ma on anielską cierpliwość do gimnazjalistów, potrafi ich zaciekawić dziełami sztuki nawet kiedy mają pod ręką swoje telefony komórkowe, czas zwiedzania dopasować do możliwości grupy tak by zobaczyć te najciekawsze miejsca w mieście, a przy okazji wypić dobrą kawę i wyjechać z Madrytu z chęcią powrotu.

Pozdrawiam serdecznie,

Ania Wachnik


Podczas naszego tygodniowego zwiedzania Hiszpanii z biurem podróży jeden dzień pozostał naprawdę wyjątkowy. Sprawiły to dwie rzeczy – oczywiście zwiedzane miejsca oraz fakt, iż dzień ten prowadzony był przez wyjątkowego przewodnika – panią Agnieszkę Sobolewską. Ten dzień pozostanie w naszej pamięci na długo. Trzeba podkreślić ogromny profesjonalizm Pani Agnieszki jako przewodnika poparty gruntowną wiedzą i fantastycznym sposobem przekazywania tej wiedzy. To bez wątpienia osoba, która kocha historie, kocha to co robi kocha Madryt. Do tego dochodzą zdolności organizacyjne i ogromny urok osobisty. Wszystkie te cechy gwarantują niezapomniane wspomnienia na długie lata. A na koniec wycieczki pozostaje ogromna chęć kontynuacji zwiedzania Madrytu – oczywiście z Panią Agnieszką jako przewodnikiem.  Pani Agnieszko – wrócimy do Madrytu aby dokończyć zwiedzanie muzeum Prado i wielu innych równie ciekawych miejsc. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za wszystko!.
A osoby, które ewentualnie planują przyjazd i zwiedzanie Madrytu – bez Agnieszki jako przewodnika nie ma to większego sensu…

Pozdrawiamy Magda i Jacek  z Łodzi


Podczas jednodniowego pobytu w Madrycie mieliśmy okazję skorzystać z usług Agnieszki, która oprowadziła nas po starówce oraz po Muzeum Prado i Pałacu Królewskim. Mimo krótkiego czasu, którym dysponowaliśmy, poznaliśmy najważniejsze miejsca Madrytu i wspaniałe kolekcje muzealne. Dzięki Agnieszce zachwyciliśmy się miastem, jego kulturą i kulinariami. Na pewno powrócimy jeszcze do Madrytu.

Irena i Adam z Wrocławia


Gorąco polecamy skorzystanie z pomocy Polskich Przewodników podczas pobytu w Madrycie. Mieliśmy przyjemność spotkać Pana Aleksandra, który pokazał nam wiele interesujących miejsc, opowiedział o historii miasta i zapoznał z różnymi ciekawostkami. Oprócz znanych zabytków,zobaczyliśmy np. najstarszą restaurację na świecie i najpopularniejszy sklep z espadrylami. Dowiedzieliśmy się, gdzie i co jeść, żeby poznać smaki Hiszpanii i nie wydać za wiele. Otrzymaliśmy szereg praktycznych wskazówek, które ułatwiły nam pobyt. Pan Aleksander zorganizował nam także transfer lotniskowy – przyjechał po nas polski kierowca, co było miłym akcentem już na początku naszej eskapady.

Jeśli uda nam się znów wyjechać do Madrytu, poprosimy o pomoc Polskich Przewodników. I Wam też Ich polecamy!

Dorota, Wiktoria, Darek i Dominik
Wakacje 2015


Agnieszko i Aleksandrze,
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za to, że pokazaliście nam Madryt. Sami nie bylibyśmy w stanie zobaczyć tego wszystkiego co nam pokazaliście…. Było miło i sympatycznie i pomimo upałów czuliśmy się w Madrycie wyjątkowo….
Dziękujemy za profesjonalizm, za wszystkie historyczne fakty oraz ciekawostki, które nam przekazaliście….
Dzięki Wam zrozumieliśmy co znaczy „życie jak w Madrycie…”
Utwierdziliście Nas w przekonaniu, że osobisty przewodnik to najlepszy sposób poznawania nowych miejsc….:-)

pozdrawiamy

Renata, Renata, Bogusia, Janek, Grzegorz i Roman


Chcieliśmy jeszcze raz serdecznie Wam podziękować  za owocne i przyjemne zwiedzanie Madrytu i Toledo.

Agnieszko, dziękujemy za rezerwację wspaniałego pokazu flamenco. Przeszliśmy jeszcze raz trasę jaką odbyliśmy z Tobą – zwiedziliśmy Pałac Królewski, wstąpiliśmy na czekoladę i małe co nieco do kafejki, którą nam pokazałaś oraz popływaliśmy łódką w parku Retiro. Dotarliśmy też do Cathedral na obiad – wszystko było bardzo smaczne.

Alek, dzięki za wspaniałą wyprawę do Toledo, ciekawe opowieści oraz za przekąskę w barze, którą cały czas wspominamy. Udało nam się zakupić plecaki, które tak dziewczyny chciały i to w sklepie tuż przy naszym apartamencie (a szukaliśmy ich po całym centrum Madrytu).  Dotarliśmy do obydwu parków rozrywki – dzięki za wskazówki dojazdu do Warner Bros.

Pozdrawiamy

Kasia, Tomek, Zuza i Olga:-)


Po powrocie z Madrytu chcielibyśmy się z Państwem podzielić opinią o Pani przewodnik Agnieszce Sobolewskiej, z którą mieliśmy przyjemność spędzić tym pięknym mieście dwa dni.

Informację o Pani Agnieszce znaleźliśmy na stronie „Co w Madrycie”. Naszym celem było zwiedzenie Madrytu z jego atrakcjami architektonicznymi, kulturalnymi i kulinarnymi i choć mieliśmy na to tylko dwa dni, chcieliśmy zobaczyć miasto, ale bez pośpiechu i biegu pomiędzy zabytkami. Pani Agnieszka już od pierwszego kontaktu mailowego objęła nas opieką, zaproponowała hotele, możliwości dotarcia z lotniska do hotelu i przedstawiła alternatywne plany zwiedzania, a nawet najlepsze miejsca na udane zakupy. W Madrycie spotkanie rozpoczęliśmy od kawy i omówienia planu zwiedzania, a potem w drogę… Z perspektywy wiemy, że wynajęcie przewodnika, to był strzał w dziesiątkę … Zobaczyliśmy większość z najważniejszych miejsc w stolicy m.in. Pałac Królewski, Plaza Mayor z okolicami i muzea Prado, Narodowe Reina Sofia, Muzeum Morskie, Muzeum Początków Madrytu. Warto dodać, że wycieczki były tak zaplanowane, iż ani razu nie zapłaciliśmy za wstęp do żadnego z muzeów! Oczywiście Pani Agnieszka przez cały czas bardzo pasjonująco i profesjonalnie opowiadała o odwiedzanych miejscach, informacje turystyczne przeplatając ciekawymi legendami, czy anegdotami z życia „madrileńos”. Naturalnie, robiliśmy także przystanki, które wykorzystywaliśmy na przysmaki Madrytu i tu też pomoc Pani Agnieszki była nieoceniona, bo jedliśmy to co miejscowi, a nie turyści, same pyszności, no może poza flaczkami 😉

Pani Agnieszko, za pośrednictwem strony jeszcze raz dziękujemy i z pewnością do zobaczenia.

Agnieszka i Artur z Warszawy.


Chcielibyśmy podziękować firmie „Co w Madrycie” za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie wyjazdu szkoleniowego w Madrycie dla jednego z naszych stałych klientów. Znajomość miasta oraz szybki kontakt zdecydowanie ułatwił odnieść sukces w całym projekcie. Z czysty sumieniem możemy zarekomendować firmę „ Co w Madrycie”

Beata Kwiatkowska- Strzałka
M.I.C.E. manager Flugo


Podziękowania dla Pana Aleksandra za dobrą współpracę przy organizacji wycieczek do Madrytu. W zeszłym roku pierwszy raz skorzystaliśmy z usług Pana Aleksandra przy obsłudze naszej grupy do Madrytu. Już na etapie wstępnych ustaleń dostaliśmy sporo porad odnośnie programu a obsługa grupy w trakcie imprezy była bardzo fachowa. Klienci wrócili zadowoleni z wycieczki. W tym roku także skorzystaliśmy z usług firmy i tym razem, mając już dobre doświadczenia, w większym zakresie ( także przy rezerwacji hotelu, posiłków i transferów). Duża wiedza o zwiedzanych miejscach i wysoka kultura osobista Pana Aleksandra to cechy na które zwracali uwagę nasi Klienci. Polecam współpracę z firmą Polscy przewodnicy w Madrycie ze względu na duży profesjonalizm i kompetencje.

Referencje od BP Pelikan ze Szczecina

Barbara Łubińska
Biuro Turystyki Pelikan
Szczecin
www.pelikan.szn.pl


Spędziliśmy z Agnieszką i Alkiem wspaniałe chwile w Madrycie i Toledo. Uzyskaliśmy od nich wiele informacji oraz cennych wskazówek podczas planowania naszej wyprawy,  jak i w jej trakcie.

Zwiedzanie było samą przyjemnością, zobaczyliśmy miejsca, do których sami byśmy nie trafili i skosztowaliśmy specjałów hiszpańskich, które z pewnością byśmy przeoczyli.

Dzięki nim nasza wycieczka stała się w 100% wartościowa.

Jesteśmy pod wrażeniem ich profesjonalizmu, wiedzy i umiejętności wzbudzenia ciekawości turysty.

Nie zwiedzajcie Madrytu i okolic bez Agnieszki i Alka!

Kasia i Tomek Włodarscy z dzieciakami
z Warszawy


W-ny Pan Aleksander Hryniuk

Jesteśmy pod wrażeniem Madrytu i Toledo oraz Eskorialu ,które to miasta poznaliśmy
pod Pana opieką.Podziwiamy organizację wycieczki i jesteśmy zachwyceni Pana profesjonalizmem
a przede wszystkim ogromną wiedzą o historii prezentowanych nam miast i zabytków oraz cierpliwością i swobodą w kontaktach z trochę niesforną grupą.Dziękujemy także za pomoc i
wyrozumiałość wobec mojej żony z problemami lokomocyjnymi.

Pozdrawiamy i do zobaczenia
Beata Swanidze i Witold Kolasiński ze Szczecina


W dniach 1 – 5 maja 2015 r. uczestniczyłyśmy w wycieczce do Madrytu zorganizowanej przez biuro „Pelikan”. Szczęśliwie, przewodnikiem i opiekunem grupy był Pan Aleksander Hryniuk. Pan Aleksander jest wielkim znawcą Hiszpanii i jej historii, a jednocześnie potrafi swoją wiedzę w sposób niezwykle interesujący przekazać. Robi to z zamiłowaniem i pasją. Z przyjemnością zwiedzałyśmy Madryt, Eskurial i przepiękne Toledo. Degustowałyśmy wino w jednej z lokalnych winnic i jadałyśmy pyszne kolacje w uroczych knajpkach.
Pan Aleksander jest świetnym organizatorem – wszystkie nasze wypady były zapięte na ostatni guzik. Potrafił On również z wielkim taktem i spokojem zapanować nad dość trudną grupą. Dziękujemy serdecznie, Panie Aleksandrze. Podziękowania należą się także Pani Agnieszce, która oprowadziła nas po Muzeum Prado (szkoda, że trwało to tak krótko). Wycieczka do Madrytu pozostawiła w nas niezatarte wrażenia. Polecamy z czystym sercem firmę Cowmadrycie – Polscy Przewodnicy w Madrycie wszystkim wybierającym się do Hiszpanii i życzymy jej właścicielom sukcesów i mnóstwa zadowolonych klientów.

Pozdrawiamy
Irena Kobuszewska-Zdanowicz
i Beata Walendowska


Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za super zwiedzanie Madrytu.
Pan Aleksander oprowadził nas po Madrycie przekazując nam historię tego miasta, ale również cała masę różnych informacji, które trudno znaleźć w przewodnikach. Był to to Madryt wspaniałych zabytków, ale także Madryt starych i zabytkowych uliczek, starych sklepów, restauracji i barów. A przy tym w każdym takim miejscu, bardzo ciekawie opowiedziana historia. Nasz wyjazd był specjalnie przygotowany dla wnuka 10-letniego Jasia na mecz Realu Madryt ale Jasiu po powrocie przez kilka dni opowiadał rodzicom o meczu a także wszystko to co o Madrycie usłyszał od Aleksandra. To chyba wystarczająca rekomendacja.

Pozdrawiamy.
Magda i Wojtek z Jasiem.


Podziękowanie za oprowadzanie w Madrycie

Nasi przewodnicy: pani Agnieszka (przez 3 dni) oraz pan Aleksander (1 dzień) pokazali nam trochę Hiszpanii (Madryt, Toledo i Avila). Osobisty przewodnik to najlepszy sposób poznawania nowych miejsc. Jesteśmy pod wrażeniem dopasowania się do naszych oczekiwań, tempa oraz kompetentnych i barwnych odpowiedzi na nasze niekończące się pytania. Było bardzo miło i sympatyczne, a my czuliśmy się wyjątkowo. Chętnie będziemy kontynuować tak właśnie zorganizowaną turystykę. Pani Agnieszko i Panie Aleksandrze, dziękujemy, było super!

Maria i Marian Wirkus (57 lat)
Madryt, wrzesień 2014


Serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki i Pana Aleksandra za całą pomoc i wsparcie jakie okazali nam podczas zwiedzania Madrytu. Jeżeli ktoś szuka osób kompetentnych i potrafiących zarażać swoją pasją nie może lepiej trafić! Po takiej wycieczce mogę powiedzieć tylko jedno: DO ZOBACZENIA WKRÓTCE!.

Łukasz Bogdan


Agnieszko i Aleksandrze, było nam niezwykle miło współpracować z Wami przy obsłudze naszego klienta w Madrycie. Sprawna realizacja programu, elastyczność w jego modyfikacji, jak tylko nastąpiła taka potrzeba, mnóstwo ciekawych informacji, miła atmosfera – po prostu pełen profesjonalizm.

Z przyjemnością będziemy polecać Wasze usługi.

Życzymy wielu klientów. Nawet przez moment nie wątpimy, że będą to zadowoleni klienci.

Visa Travel Incentive


Miałem okazję już po raz drugi zwiedzać Madryt pod opieką Pani Agnieszki. Tym razem byliśmy całą rodziną. Wiedza Pani Agnieszki o tym mieście wydaje się być niewyczerpana…. Nasze dzieci słuchały opowieści Pani Agnieszki z otwartymi buziami i nie marudziły ani przez chwilę w trakcie kilkugodzinnej wycieczki. Do tego serdeczność i życzliwość jakiej nie spotyka się często. Dziękujemy i polecamy innym gorąco!

Artur I Marianna Chodaccy


Szanowny Panie Aleksandrze,
Witamy,

Dziękujemy raz jeszcze za wspólne zwiedzanie Madrytu, podczas weekendu majowego, informacje i pomoc w zorganizowaniu biletów, dzięki którym udało nam się z powodzeniem dotrzeć samodzielnie do Escorialu, Segovii, La Granja i Toledo. Dzięki Panu i Pani Agnieszce nasz prywatny pobyt w Madrycie stał się bardziej atrakcyjnym i zachęcił nas do kolejnych powrotów do Hiszpanii, niezwykle życzliwej i przyjaznej dla turystów.
Pełni uznania jesteśmy dla Państwa profesjonalizmu i zaangażowania w wykonywaną pracę.
Gratulujemy wiedzy na temat życia i zwyczajów mieszkańców tego uroczego kraju.
Usługi Państwa polecać będziemy przyjaciołom i znajomym.
Życzymy sukcesów w dalszej pracy na obczyźnie.

Pozdrawiamy
Alicja i Dariusz Wilczyńscy
z Poznania


Dzięki Pani Agnieszce, zwiedzanie Madrytu było bardzo interesujące i
satysfakcjonujące pod wieloma względami. Po pierwsze Pani Agnieszka ma bardzo dużą wiedzę historyczną, dzięki czemu mogliśmy nie tylko oglądać zabytki, ale także dowiedzieliśmy się wiele o historii miasta na tle burzliwych losów Hiszpanii. Wiedza ta zostala przekazana w sposób ciekawy i przystępny. Po drugie Pani Agnieszka udzielila nam wielu praktycznych wskazówek dotyczących komunikacji, ciekawych miejsc wartych zobaczenia, a także poleciła restauracje, w których można dobrze i niedrogo zjeść w Madrycie. Pokazała nam miejsca, do których sami z pewnością nie trafilibyśmy. Gorąco polecam wszystkim, którzy wybierają się zwiedzać Madryt i okolice.

Asia z Przyjaciółmi


Dziękujemy za uroczy dzień, który spędziliśmy w Madrycie pod Pani opieką.
Dziękujemy za pomoc przy zakwaterowaniu i ulokowaniu naszych bagaży w apartamencie co było możliwe jedynie dzięki Pani osobistemu urokowi. Pokazała nam Pani Stary Madryt tak jak tego oczekiwaliśmy: …były najważniejsze zabytki i miejsca z przewodnika… …ale było też klimatycznie, czyli zakątki ,uliczki i bary, o których nie mówią książki. …do tego interesujące opowieści i legendy, które nadają życia oglądanym obiektom i miejscom a także pomagają je lepiej zapamiętać.
Dostaliśmy od Pani odpowiedzi na wszystkie nasze pytania nawet te ,które dotyczyły innych części Hiszpanii. Dowiedzieliśmy się co, jak i kiedy zwiedzać w kolejnych dniach naszego pobytu .Historia Madrytu i jego twórców przeplata się przez
różne części miasta, zwiedzając już sami mogliśmy dzięki otrzymanym od Pani informacjom łączyć w całość wydarzenia i obiekty. Zjedliśmy też dzięki Pani rekomendacji najlepsze w Madrycie churros z czekoladą. Dziękujemy za wspólnie spędzony dzień z Panią…dziewczyną pełną dobrej energii, która nie tylko pokazała nam miasto ale i wprowadziła w doskonały nastrój tak ,że doskonale zrozumieliśmy co znaczy „życie jak w Madrycie „…bezpiecznie i beztrosko.

Dziękujemy:

Małgorzata Wieszczek
Agnieszka Gibas
Maria i Jan Drozdowscy
Jola i Adam Plich


Gorąco polecam usługi Agnieszki i Alka – coWmadrycie Polscy Przewodnicy w Madrycie. Przekonałem się o tym osobiście kiedy nawalił nam autokar to nie szczędząc czasu i własnych kosztów(telefony itp.) ekspresowo i tanio załatwili wysokiej klasy hiszpańskie autokary oraz pomogli załatwić wszelkie formalności. Powiem krótko Agnieszka i Alek to nie tylko najwyższy poziom wiedzy przewodnickiej, ale także bezpieczeństwo dla grupy w sytuacjach krytycznych.
Serdeczne podziękowania i już zamawiam na 2015 rok !

Zbyszek z Sanoka


Szanowni Państwo, Pani Agnieszko i Panie Aleksandrze,

Bardzo dziękujemy za podwójne (październik 2013 i kwiecień 2014)
wspaniałe, z dużą wiedzą, ogromną osobistą kulturą i zaangażowaniem
oprowadzenie po Madrycie i Toledo. Znowu tęsknimy za Madrytem i mamy
nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy wspólnie cieszyć się stolicą
Hiszpanii.

Serdecznie pozdrawiamy – grupa 10 osób z Lublina


Referencja od Hobas System Polska Sp. z o.o. dla coWmadrycie – Polscy Przewodnicy w Madrycie
hobas 

Hobas System Polska Sp. z o.o.


Referencje od Index Biuro Podróży dla coWmadrycie – Polscy Przewodnicy w Madrycieindex 2014 

Index Biuro Podróży


Witam serdecznie Panie Alku. jeszcze raz chciałabym podziękować za fantastyczna wycieczkę do Toledo i winnicy. Fantastyczne widoki, cudownie urokliwe miasteczko i profesjonalne oprowadzenie spowodowało, że zapamiętamy ten czas na długo. W ogóle Madryt zrobił na nas ogromne wrażenie i możemy tylko pozazdrościć takiego fajnego miejsca do mieszkania. Pozdrawiamy gorąco z chłodnego już niestety Krakowa. Czas spędzony z Panem i z Panią Agnieszka pozostanie na wiele dni, zwłaszcza gdy za oknem juz o 16 ciemno, w pamięci. Jeszcze raz dzięki.

Małgosia Arek Iza i Michałek z Krakowa
5 września 2014


W imieniu firmy 4business team chciałabym złożyć podziękowania za współpracę przy realizacji wyjazdu naszej grupy do Madrytu. Firma „Co w Madrycie” w pełni wywiązała się z powierzonego jej zadania. Przewodnicy zarówno w procesie przygotowań, jak i samej realizacji wykazali się pełnym profesjonalizmem. Kontaktowi, sympatyczni i profesjonalni. Z pełną odpowiedzialnością polecam korzystanie z ich usług.

Joanna Polaczyk
Specjalista ds. incentive


Pan Alek jest więcej niż przewodnikiem. To skarbnica wiedzy nie tylko o zabytkach, ale także o nietuzinkowych i klimatycznych miejscach. Zobaczyliśmy z nim więcej, niż jako turyści mogliśmy się spodziewać.
Dodatkowo pokazał nam fantastyczne restauracje i kawiarnie, spróbowaliśmy z nim najlepszych potraw i alkoholi. W pełni dostosował się do naszych oczekiwań.
Ponad to jego pomoc w kwestiach organizacyjnych jak transport czy nocleg była bezcenna. Polecamy go teraz wszystkim którzy wybierają się do Hiszpanii.

Agnieszka i Marcin Wilczyńscy


Pani Agnieszko, chciałem serdeczne podziękować za wspaniałe doświadczenie w czasie naszej wizyty, kiedy oprowadziła nas Pani po Madrycie i Muzeum Prado. Byliśmy Pani wiedzą, sympatycznym towarzystwem i wspólnie spędzonym dniem zachwyceni! Udaliśmy się również do jednej z poleconych przez Panią restauracji i skorzystaliśmy z jeszcze kilku innych Pani wskazówek.
Pozdrawiam w imieniu całej rodziny,

Piotr Konieczny


Współpracowałam z Panią Agnieszką Sobolewską w styczniu 2013 roku przy okazji pobytu w Madrycie jednego z naszych Klientów firmowych z branży stomatologicznej. Kontakt z Panią Agnieszką był bardzo solidny i płynny. Była ona odpowiedzialna za przygotowania programu na miejscu dla grupy ( w tym rezerwacja restauracji oraz atrakcji ) oraz za obsługę przewodnicką. Zadania zostały wykonane bez zarzutu. Uczestnicy wyjazdu byli bardzo zadowoleni z poziomu usług świadczonych przez Panią Agnieszkę. Jest ona na pewno osobą wartą polecenia i z miłą chęcią podejmę z nią ponowną współpracę przy okazji innych grup.

Agnieszka Zaręba


Agnieszka to sympatyczna osoba. Dobrze orientuje się w topografii Madrytu. Jest pomocna w kwestiach organizacyjnych i językowych (co istotne, bo większość Hiszpanów nie mówi po angielsku). Ma wyczucie i zrozumienie malarstwa klasycznego, o czym przekonaliśmy się w Prado.

Tarik


Byliśmy z żoną na wycieczce w Madrycie w okresie Sylwestra. Przez przypadek mieliśmy szczęście skorzystać z wiedzy i znajomości miasta Pani Agnieszki. Dzięki niej zobaczyliśmy prawdziwy Madryt i jego przepiękne okolice (Toledo i Escorial). Polecam.

Marcin Caputa


Mieliśmy zaszczyt i przyjemność zwiedzać Madryt z panią Agnieszką w dniu 1 stycznia 2013 r. Gorąco polecam panią Agnieszkę za jej wiedzę oraz takt i zaangażowanie w komfort zwiedzania uczestników. Bardzo dziękujemy i mam nadzieję na kolejne spotkanie.

Iwona Nowakowska


Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie nam zwiedzania miasta przez ostatni weekend. Było profesjonalnie, uroczo i milo.Wszyscy uczestnicy są bardzo zadowoleni z pobytu w Madrycie i spędzenia z Panią czasu. Życzymy dużo sukcesów i powodzenia w Pani pracy. Mam nadzieje na współprace w przyszłości. Pozdrawiamy.

Adamczyk Stanislaw i Aleksandra


Pani Agnieszko jeszcze raz chcielibyśmy Pani podziękować za wspólne zwiedzanie Madrytu. Dziękujemy przede wszystkim za Pani rzetelność, szeroką wiedzę, uczynność, przemiłe towarzystwo i punktualność. Wszystkie Pani rady okazały się niezwykle przydatne, mamy nadzieję, że być może kiedyś znowu spotkamy się na jakimś hiszpańskim szlaku.

Pozdrawiamy serdecznie Małgorzata i Paweł Stolarscy.


Chciałam wyrazić swoją wdzięczność za całą pomoc uzyskaną od Pani Agnieszki w trakcie pobytu w Madrycie. Nie zawiodła naszych oczekiwań zarówno jako skarbnica wiedzy jak i profesjonalny przewodnik po mieście. Potrafiła, już poza naszymi wcześniejszymi ustaleniami w swoim prywatnym czasie, udzielić nam pomocy w dość trudnej sytuacji, w którą wplątał nas nierzetelny sprzedawca biletów na dworcu Atocha. Poleciłabym każdemu tak sympatycznego i skrupulatnego przewodnika, jakim jest Pani Agnieszka.

Beata Adamus-Sitkiewicz


Pani Agnieszko, Serdecznie dziękujemy za wszechstronną pomoc w ułożeniu programu zwiedzania Madrytu oraz jego realizację dla naszej grupy w terminie 24-27 marca 2013. Pani profesjonalizm, niezawodność, uśmiech i wiedza merytoryczna były bardzo pomocne w zapoznaniu się z urokami stolicy. Szczególnie miło będziemy wspominać wizytę w Prado i w Muzeum Reina Sofia.

Z serdecznymi pozdrowieniami, Jolanta Sumikowska (Biuro Podróży „Grand Tour”)


Pani Agnieszko, Zupełnie szczerze powiem,że zwiedzanie Madrytu w Pani towarzystwie było bardzo przyjemne,uzyskaliśmy wszystkie niezbędne informacje i przeróżne ciekawostki,które są smaczkami miasta.Polecona restauracja była genialna,niektóre potrawy mamy w pamięci do dziś,że świetnym winie nie wspomnę.Mieliśmy wrażenie, że naprawdę się Pani o nas stara.

Pozdrowienia, Janusz Ślusarczyk


Dziękuję jeszcze raz za bardzo ciekawe pokazanie Madrytu i Toledo. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm – brawo! Te kilka dni na pewno pozostaną na długo w naszej pamięci, jak również miejsca o których nie zawsze pisze się w przewodnikach, a które są niepowtarzalne. Będę Panią polecał każdemu.

Pozdr, wk (7.05.2013)


Dla tych wszystkich którzy jeszcze się wąchają…..Pani Agnieszka to na pewno przewodnik którego szukacie!!
Kompetentna,niezawodna,przemiła i zawsze uśmiechnięta!
Operuje przepiękna polszczyzna, językiem hiszpańskim i angielskim.
Dawkuje wiedzę historyczna i merytoryczna (na wysokim poziomie!!),przeplatana anegdotami i opowiastkami.
Czas spędzony z Panią Agnieszka to czas wypełniony prawdziwa atmosfera Hiszpanii!
Jej piękny uśmiech,życzliwość dla ludzi,radość życia (ale tez wielki profesjonalizm) powoduje to, ze czuliśmy się jak dobrzy przyjaciele.
Przykro było się rozstać….oj, przykro!
Bardzo dziękujemy Pani Agnieszko za…wszystko!

Yvonne i Andre Wisenhoff / Szwecja (maj 2013)


„…chciałbym serdecznie podziękować Panu za zorganizowanie i przeprowadzenie zwiedzania Madrytu oraz Toledo. Pańska wiedza i pasja z jaka potrafi Pan przekazywać ją innym, wywarła na nas wszystkich ogromne wrażenie…”

Starosta Będziński Krzysztof Malczewski


„Usługa została wykonana należycie i profesjonalnie, ku zadowoleniu i satysfakcji uczestników”

Ilona Olek
Prezes Zarządu
Instytut Konsultantów Europejskich