Poznaj nas

Misja

Nasza misja

Wizja

Nasza przyszłość

Wartości

Nasze wartości.

Jesteśmy licencjonowanymi przewodnikami po Madrycie i okolicach. Należymy do Krajowego Stowarzyszenia Licencjonowanych Przewodników Turystycznych w Madrycie (APIT, Asociación Nacional de Guías  Profesionales de Turismo).

W maju 2016 ukazał się nakładem Wydawnictwa Bezdroża przewodnik po Madrycie naszego autorstwa.

Jesteśmy założycielami biura podróży Iventur z siedzibą w Madrycie, świadczącego usługi w zakresie organizacji wycieczek pobytowych i objazdowych, wyjazdów firmowych, konferencji i kongresów na terenie Półwyspu Iberyjskiego z uwzględnieniem Madrytu i jego okolic. Świadczymy również szeroki zakres usług jako przewodnicy miejscy i piloci wycieczek. Jednym z naszych głównych produktów są pielgrzymki po Hiszpanii i Portugalii.

Zapraszamy na wspólne zwiedzanie Madrytu i jego okolic, a także innych regionów Hiszpanii. Wycieczki dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania, zarówno dla osób indywidualnych, grup przyjaciół, jak również dla większych grup odwiedzających Madryt

Nasz zespół

Agnieszka Sobolewska

CFO

Absolwentka historii sztuki i historii, miejski przewodnik po Madrycie i okolicach. Zanim zwabiona dewizą „Życie jak w Madrycie” osiadła na dobre w stolicy Hiszpanii, mieszkała i pracowała jako pilot i przewodnik po Katalonii, Andaluzji i Walencji. Jej pasją są podróże i sztuka. W chwilach wolnych od pracy zgłębia wiedzę na temat historii i kultury Hiszpanii.

Aleksander Hryniuk

Aleksander Hryniuk

CFO

Zamiłowanie do Hiszpanii przyczyniło się do podjęcia decyzji o przeniesieniu się do tego kraju, który od lat był moją pasją. Jego kultura, historia i ludzie spowodowały, iż wiele lat temu podjąłem decyzję, że kraj ten stanie się moja druga ojczyzną. Niesiony chęcią głębszego poznania stolicy Hiszpanii ukończyłem kurs na przewodnika turystycznego po Wspólnocie Madrytu oraz pilota wycieczek.

Naszą pasję powoli przenosimy na stronę internetową (www.cowmadrycie.pl), gdzie dowiedzieć się można o ciekawych miejscach. Można tam także znaleźć praktyczne wskazówki, a także informacje przydatne dla Polonii mieszkającej w Madrycie i okolicach.

Zapraszamy na wspólne zwiedzanie Madrytu i jego okolic, a także innych regionów Hiszpanii. Wycieczki dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania, zarówno dla osób indywidualnych, grupy przyjaciół, jak również dla większych grup odwiedzających Madryt.

Spektakle flamenco, łaźnie arabskie, jednodniowe wycieczki za miasto. Konferencje, wizyty studyjne, targi, imprezy firmowe, tłumaczenia…
Chcesz poznać Madryt i jego okolice, zapraszamy do kontaktu>>>

Nasze dane finansowe

Jesteśmy częścią Biura Podróży IVENTOUR
Dane fiskalne:
Via Polonia S.L.
NIF (NIP) B87304762
Calle San Elias, 2 – 3B
28026 Madrid
Hiszpania

Spółka, której założycielami są Agnieszka Sobolewska i Aleksander Hryniuk wpisana jest do Rejestru Handlowego w Madrycie: Tomo 33.635, Folio 52, Sección 8, Hoja: M-605437

Licencja na działalność biura podróży: CICMA nr. 3247

Rachunek bankowy:
BBVA
IBAN: ES21 0182 7421 5302 0261 9028
SWIFT/ BIC: BBVAESMM