Nasze Usługi

Jesteśmy hiszpańską firmą, której trzon stanowią polskojęzyczni przewodnicy i organizatorzy ruchu turystycznego. Zajmujemy się organizacją wycieczek pobytowych i objazdowych, konferencji i kongresów na terenie nie tylko Madrytu i okolic, ale także Półwyspu Iberyjskiego. Świadczymy również szeroki zakres usług jako przewodnicy miejscy i piloci wycieczek.

Zapraszamy na wspólne zwiedzanie Madrytu i jego okolic, a także innych regionów Hiszpanii. Wycieczki dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania, zarówno dla osób indywidualnych, grupy przyjaciół, jak również dla większych grup, biur podróży czy wyjazdów firmowych.

Nasze usługi

Nasze usługi skierowane są do:

coche-chofer

Transfery

Potrzebujesz dostać się z lotniska do hotelu. Oferujemy transfery dla pojedynczych osób, jak i dla dużych grup zorganizowanych. 

Centralne położenie

Hotele

Szukasz noclegu na wyjazd. Skontaktuj się z nami. Pomożemy ci w wyborze najlepszej opcji.

Segway nowa forma zwiedzania

wycieczki

Wycieczki dostosowane do klienta. Różnorodne opcje programów zarówno dla konesera sztuki, jak i miłośnika piłki nożnej czy dobrej hiszpańskiej kuchni i wina.

flamenco-594272_640

flamenco

Flamenco, to taniec wywodzący się z kultury cygańskiej i prawdziwie hiszpańska sztuka. Warto jest odwiedzić jedno z tabloas i doświadczyć z bliska pasję i energię, jaką przekazuje ten spektakl.

football-2697624_640

bilety na mecze

Zapewniamy bilety dla osób indywidualnych oraz grup na mecze odbywające się na stadionach Santiago Bernabeu i Wanda Metropolitano i innych.

chuttersnap-176806-unsplash

mice

Organizujemy wyjazdy typu incentive, konferencje, imprezy firmowe. Wspieramy firmy podczas organizacji imprez targowych. 

masz pytania

Skontaktuj się z nami

Wyślij mail-a

info@cowmadrycie.pl

Aleksander

+34 605 355 958

Agnieszka

+34 634 329 381

Polska

+48 224 279 172​