Polonia


POLACY W MADRYCIE

Na naszej stronie znajdą Państwo również informacje związane z Polonią zamieszkującą w Madrycie i  okolicach.

Co słychać

Między innymi przestawiamy najważniejsze wydarzenie, które są związane z Polską i nie tylko kierowane do Polonii, ale w szczególności służą propagowaniu naszej kultury, sztuki, historii czy informacji o naszym kraju.
Jeżeli posiadasz jakieś informacje o wydarzeniach, które odbywają się w samym Madrycie czy w regionie Madrytu związanych z Polską czy Polonią, a mogą być interesujące dla innych, zachęcam do podzielenia się nimi przysyłając je na adres info(at)cowmadrycie.pl, tak abyśmy je opublikowali i żeby dotarły do większego grona odbiorców. Więcej >>>

Polonia informator

Informacje zawarte poniżej są informacjami, które udało się nam zebrać bądź to na stronach internetowych, forach lub bezpośrednio w siedzibie działalności. Informacje zamieszczone, są informacjami od samych osób prowadzący daną działalność i nie bierzemy za nie odpowiedzialności.
Na tej stronie znajda Państwo wszelkie informacje o działalności prowadzonej przez Polaków dla Polonii i nie tylko. Takie jak:
– Sklepy polskie
– Restauracje i bary
– Biblioteki
– Fundacje i stowarzyszenia polonijne
– Instytucje
– Msze polskie
– Tłumaczenia
– Usługi prawnicze
– Stomatolog
– Psycholog
– Fotograf
– Informatyk
– Szkoły polskie
– Szkoła języka polskiego
– Transport
– Inne
Więcej>>>

Jeżeli znajdą Państwo jakiś błąd lub nieścisłość proszę o informacje na adres mailowy. Poszczególne adresy sklepów podane są w kolejności alfabetycznej.

Jeżeli posiadasz jakieś informacje o miejscach związanych z Polonią, a mogą być przydatne dla innych, zachęcam do podzielenia się nimi przysyłając je na adres info(at)cowmadrycie.pl tak aby można je było tutaj zamieścić.