Podróżowanie bez walizek

Kategoria:

PackLink_polskaKorzystanie z tanich linii lotniczych umożliwia podróżowanie do wielu miejsc, które wcześniej były poza zasięgiem naszego skromnego budżetu.  Na świecie istnieje wiele wspaniałych miejsc do odkrycia i zaoszczędzając na bilecie lotniczym, można odwiedzać za każdym razem nowe interesujące zakątki. Wyboru miejsca naszej wyprawy można dokonać co najmniej na dwa sposoby: przewertować oferty tanich linii lotniczych pod kątem naszych wolnych dni lub wybrać konkretny kierunek i  dobrać do niego najkorzystniejszą datę przelotu.

Istnieje wiele fantastycznych kierunków nadających się na weekendową podróż, na którą wystarczy zabrać jedynie bagaż podręczny. Ale co wówczas, gdy podróż do danego miejsca zajmuje więcej niż jeden dzień, a na dodatek podróżujemy zimą? Wiadomo, że w takiej sytuacji należy wziąć ze sobą więcej ciepłej i zajmującej więcej miejsca w walizce odzieży. I tu powstaje problem, bo tanie linię lotnicze pobierają opłaty za nadanie bagażu, który nie jest naszym pakunkiem podręcznym. Bardzo często są to dość spore kwoty, które mogą przekraczać nawet koszty samego biletu lotniczego.

W takich przypadkach, warto zastanowić się czy nie jest bardziej opłacalna wysyłka naszych rzeczy poczta lub przesyłką kurierską. Obecnie istnieje fantastyczne narzędzie w postaci packlink.pl, które umożliwia nam porównanie cen usług różnych firm kurierskich i logistycznych,  oraz wysłanie za ich pośrednictwem naszej paczki na preferencyjnych warunkach. Obsługa porównywarki jest bardzo prosta, możesz dokonać całej operacji z domu. Oferta PackLink  dotyczy zarówno wysyłek na terenie Polski jaki i za granicę.

Weźmy tu jako przykład studenta Erasmusa, który wybiera się na 6 lub 9 miesięczne studia za granicę. Podczas tego typu wyprawy prawie na pewno skorzysta on z tanich linii lotniczych i będzie chciał zabrać ze sobą większą ilość rzeczy, typu: ubrania, książki, notebooka, etc…. W takim przypadku usługi PackLink  mogą okazać się nieocenione. Wybór najtańszej oferty dot. przesyłki za granice, pozwoli naszemu żakowi zaoszczędzić pieniądze i przeznaczyć je na inne cele.

Rozwiązanie, które proponuje PackLink może obniżyć jeszcze bardziej koszty twoich podroży. Dlatego warto wziąć pod uwagę to narzędzie podczas planowania przyszłych wypraw typu „low cost”.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram