„Putistorias polacas”

Kategoria:
    • „Putistorias polacas”

Wieczór polskiCo mają wspólnego policjant, strażak, hydraulik i ksiądz? Tego można się dowiedzieć oglądając przedstawienie teatralne „Putistorias polacas” w reżyserii Karola Wiśniewskiego. Spektakl można zobaczyć w Micro teatro por dinero.

Micro teatro jest to innowacyjna koncepcja teatru, gdzie kilka mikro-dzieł mniej więcej piętnastominutowych są odtwarzane jednocześnie w ciągłej sesji, dla niewielkiej liczby widzów w małych pomieszczeniach. Widz sam może zdecydować czas jaki chce spędzić w teatrze, w zależności od ilości dzieł jakie chce zobaczyć. Również może zdecydować o cenie jaką zapłaci, gdyż każde przedstawienie płatne jest osobno, przy wejściu do kolejnej sali.

Karol Wiśniewski – reżyser teatralny i aktor polskiego pochodzenia mieszkający na stałe w Hiszpanii. W swojej pracy jako aktor grał w wielu znanych hiszpańkich serialach telewizyjnych, takich jak Aida, Hospital central, Lex o el Comisario. W swojej karierze zawodowej był reżyserem dla różnych grup teatralnych: Faro teatro, La Regadera Producciones Teatrales… Jest również lektorem i tłumaczem z polskiego i rosyjskiego. Członek Stowarzyszenia Reżyserów Hiszpanii, Zrzeszenia Aktorów i SGAE. Ukończył Akademię Teatralną w Sankt Petersburgu, Państwową Szkołę Cyrkową w Julinku. Obecnie jest wykładowcą na Uniwersytecie Nebrija w Madrycie.

Przedstawienie nie jest rekomendowane dla osób poniżej 13 roku życia.

Tekst: Anette Diana Grzmil
Reżyseria: Karol Wisniewski
Występują: Anette Diana Grzmil i Peter Nikolas
Rodzaj: Komedia

Micro Debut
Sala 3
Daty i godziny:
Wtorek 5, 12, 19, i 26 luty 2013 roku (Na ich stronie jest 22, ale to nie jest wtorek)
Od 20:30 do 22:20
Cena: 4€ za przedstawienie.

Adres:
Micro teatro por dinero

C/ C/ Loreto y Chicote, 9
28004 Madrid
Dojazd: Metro L3, L5 (Callao)
Mapa
Strona: www.teatropordinero.com

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram