Stary Madryt

Kategoria:
    • Stary Madryt

Początki Madrytu¿coWmadrycie? i Malugu zapraszają na darmową wycieczkę po starym Madrycie. Zaczniemy od miejsca gdzie była pierwsza osada założona przez muzułmanów. Następnie przejdziemy do dzielnicy La Latina…

Wycieczka odbędzie się:

w piątek 26 kwietnia w godzinach 18-20. Wszystkich chętnych prosimy o rezerwację miejscmailowo na adres info@cowmadrycie.pl.

Liczba miejsc ograniczona.

Początki MadrytuMalugu jest to organizacja pozarządowa, która narodziła się z inicjatywy grupy woluntariuszy przebywających w Larabanga w północnej Ghanie. Słowo Malugu oznacza rozwój. Malugu jest organizacją non-profit, której celem jest współpraca na rzecz rozwoju, niezależnie od wyznana czy przekonania politycznego. Poprawa warunków życia ubogich społeczności w krajach rozwijających się. Malugu prowadzi własny sklep na zasadzie sprawiedliwego handlu (fair trade), z którego środki idą na finansowanie projektów. Sklep znajduje się w Mercado de San Fernado w Lavapies. Środki pozyskiwane są również z różnego rodzaju inicjatyw woluntariuszy. Fundacja nie zatrudnia ani jednego pracownika, a wszyscy którzy współpracują z Malugu poświęcają swój czas na zasadzie wolontariatu. Aktualnie Malugu zbiera środku na budowę szkoły w Ghanie.

Więcej o Malugu na ich stronie www.malugu.org, gdzie również można dokonać wpłat na rzecz organizacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram