Stary Madryt

Kategoria:
    • Stary Madryt

Początki Madrytu¿coWmadrycie? i Malugu zapraszają na darmową wycieczkę po starym Madrycie. Zaczniemy od miejsca gdzie była pierwsza osada założona przez muzułmanów. Następnie przejdziemy do dzielnicy La Latina…

Wycieczka odbędzie się:

w piątek 26 kwietnia w godzinach 18-20. Wszystkich chętnych prosimy o rezerwację miejscmailowo na adres info@cowmadrycie.pl.

Liczba miejsc ograniczona.

Początki MadrytuMalugu jest to organizacja pozarządowa, która narodziła się z inicjatywy grupy woluntariuszy przebywających w Larabanga w północnej Ghanie. Słowo Malugu oznacza rozwój. Malugu jest organizacją non-profit, której celem jest współpraca na rzecz rozwoju, niezależnie od wyznana czy przekonania politycznego. Poprawa warunków życia ubogich społeczności w krajach rozwijających się. Malugu prowadzi własny sklep na zasadzie sprawiedliwego handlu (fair trade), z którego środki idą na finansowanie projektów. Sklep znajduje się w Mercado de San Fernado w Lavapies. Środki pozyskiwane są również z różnego rodzaju inicjatyw woluntariuszy. Fundacja nie zatrudnia ani jednego pracownika, a wszyscy którzy współpracują z Malugu poświęcają swój czas na zasadzie wolontariatu. Aktualnie Malugu zbiera środku na budowę szkoły w Ghanie.

Więcej o Malugu na ich stronie www.malugu.org, gdzie również można dokonać wpłat na rzecz organizacji.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram