Będzie się działo w Madrycie

Kategoria:

Jak pewnie wielu z Was wie, Agnieszka i ja (Aleksander), od lat wspieramy czynnie Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Będąc współorganizatorem finału w Madrycie czy po prostu wspomagając działania sztabu w stolicy Hiszpanii. A także podobnie jak w ubiegłym roku, również i w tym przekazaliśmy na aukcję naszą wycieczkę po najciekawszych zakątkach Madrytu:-). Kwota za wylicytowaną wycieczkę zostanie przekazana na rzecz WOŚP. Mamy nadzieję, że nasza wiedza i szczera chęć pomocy spotka się z waszym zainteresowaniem:-) Serdecznie zachęcamy do licytacji, nie tylko naszej aukcji, ale wielu innych ciekawych propozycji, które z całą pewnością komuś z was przypadną do gustu.  

coWmadrycie wspiera WOŚP

Hasło tegorocznej zbiórki, to Finał z głową.  Tym razem zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia.

Finał WOŚP to nie tylko aukcje na Allegro, ale również wielka impreza, która od wielu lat również była organizowana w Madrycie. Tegoroczny finał odbędzie się tak jak w poprzednich latach, ale z uwagi na panującą pandemię, będzie to wersja online. Na którą Was serdecznie zapraszamy. 

Finał WOŚP w Hiszpanii, prosto z Madrytu odbędzie się już w tę niedzielę, 31.01.2021 o godzinie 17:30!

Wszelkie akcje wiążące się z tegorocznym finałem oraz TRANSMISJĘ NA ŻYWO będziecie mogli znaleźć na kanałach WOŚP MADRYT:

Podczas finału WOŚP 2021 w Madrycie zostaną przeprowadzą bardzo ciekawe rozmowy, specjalnie dla Was z PANIĄ AMBASADOR, MARZENNĄ ADAMCZYK oraz AGATĄ MŁYNARSKĄ, które odpowiedzą na pytania Polaków mieszkających w Hiszpanii. 

To nie koniec atrakcji, czekają was świetne występy, m.in. Mariachis, Cheap Tobacco, Coffee Experiment, Milito, Wiktor Gąsior zagra dla nas na fortepianie, a Yumiko zatańczy flamenco oraz wiele wiele więcej. Będzie rownież akcent hiszpański i Danii Tejedor

Dodatkowo, zapraszamy na inne wydarzenia NA ŻYWO, których współorganizatorem jest WOŚP MADRYT:

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku WOŚP MADRYT.

Nie zapominajmy o celu WOŚP-u w tym roku, czyli wsparciu dzieci z problemami laryngologicznymi, otolaryngologicznymi oraz tych, które potrzebują specjalistycznej diagnostyki głowy.

WOŚP możesz wesprzeć na różne sposoby:

Nie zapomnij wziąć udziału w wydarzeniu na Facebooku

Tak jak zawsz: będzie się działo.

Finał WOŚP w Madrycie

Serdecznie was zapraszamy.  

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram