Początki Madrytu

Kategoria:
    • Początki Madrytu

Początki Madrytu¿coWmadrycie? i Malugu zapraszają na darmową wycieczkę po Madrycie. Podczas której dowiemy się kto i dlaczego założył Madryt. Zobaczymy między innymi plac Hiszpański, egipską świątynię Debod oraz okolice Pałacu Królewskiego, gdzie powstała pierwsza osada w IX wieku, stary Madryt…

Wycieczka odbędzie się:

w niedzielę 21 kwietnia w godzinach 16-18. Wszystkich chętnych prosimy o rezerwację miejsc mailowo na adres info@cowmadrycie.pl.

Liczba miejsc ograniczona.

Początki MadrytuMalugu jest to organizacja pozarządowa, która narodziła się z inicjatywy grupy woluntariuszy przebywających w Larabanga w północnej Ghanie. Słowo Malugu oznacza rozwój. Malugu jest organizacją non-profit, której celem jest współpraca na rzecz rozwoju, niezależnie od wyznana czy przekonania politycznego. Poprawa warunków życia ubogich społeczności w krajach rozwijających się. Malugu prowadzi własny sklep na zasadzie sprawiedliwego handlu (fair trade), z którego środki idą na finansowanie projektów. Sklep znajduje się w Mercado de San Fernado w Lavapies. Środki pozyskiwane są również z różnego rodzaju inicjatyw woluntariuszy. Fundacja nie zatrudnia ani jednego pracownika, a wszyscy którzy współpracują z Malugu poświęcają swój czas na zasadzie wolontariatu. Aktualnie Malugu zbiera środku na budowę szkoły w Ghanie.

Więcej o Malugu na ich stronie www.malugu.org, gdzie również można dokonać wpłat na rzecz organizacji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram