POLSKIE POWITANIE WIOSNY 2013

Kategoria:
    • POLSKIE POWITANIE WIOSNY 2013

STOWARZYSZENIE POLAKÓW W HISZPANII „ ORZEŁ BIAŁY „ POLONIJNE STOWARZYSZENIE KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ SPORTU I TURYSTYKI W HISZPANII „ DYSKOBOL „

Powitanie wiosny

Wieczór polskiMają ogromną przyjemność zaprosić dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na tradycyjnie organizowaną od lat imprezę plenerową pt. „Powitanie wiosny”, która odbędzie się
w niedzielę 7 kwietnia 2013 roku, rozpoczęcie o godz. 12 .00.
Miejsce: tereny rekreacyjne nad rzeką Henares w Alcala de Henares.
Opis dojazdu: z Madrytu N II, pierwszy zjazd do Alcala, następnie /nie wjeżdżać do tunelu/ na rondzie w prawo na M – 300 kierunek Loeches, i na 3 rondzie pierwszy zjazd w prawo na drogę obok betonowego płotu, zajezdni autobusów Solera, a następnie około 50 metrów do miejsca zaparkowania. Wejście na teren rekreacyjny obok szlabanu i dojście pieszo piaszczysto – trawiastą ścieżką do miejsca imprezy.

Powitanie wiosnyProgram imprezy:
Przybycie na miejsce i zgłoszenie uczestników w biurze imprezy.
Blok lekkoatletyczny dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Klub „Dyskobol”:
– indywidualne biegi przełajowe dla dzieci od lat 12 do lat 14 na dystansie 200 m
– indywidualne biegi przełajowe dla dzieci od lat 9 do lat 11 na dystansie 150 m
– indywidualne biegi przełajowe dla dzieci od lat 0 do lat 8 na dystansie 100 m

Sztafetowe biegi przełajowe o Puchar Wiosny, startują reprezentacje szkół lub dowolnie dobrane zespoły z dzieci do lat 14 na dystansie 6 razy 300 m. W zespołach obowiązkowo 3 dziewczyny i 3 chłopców.
Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za uczestnictwo, a zwycięzcy biegów sztafetowych puchar i medale.

Przypominamy wszystkim rodzicom o zabraniu dla dzieci obuwia sportowego!

Organizator „Orzeł Biały” przewiduje konkurs z nagrodą na najciekawszą marzannę! Prosimy o przygotowanie i przywiezienie własnej kukły. Po konkursie odbędzie się uroczyste „topienie marzanny” nad rzeką Henares.

Powitanie wiosnyW programie przewidziany jest także pokaz walk zapaśniczych, który zaprezentuje Polski Klub zapaśniczy LUCHA z Mostolesu.

Powitanie wiosnyDla wszystkich chętnych uczestników imprezy zorganizowane zostaną przez Klub „Dyskobol” gry i zabawy rekreacyjno – sportowe z tradycyjnym turniejem w przeciąganiu liny.

Uwaga: prosimy rodziców i opiekunów o zapewnienie swoim dzieciom napojów, a także posiłku na czas trwania imprezy. Należy zabrać także kocyk do siedzenia.

Prosimy o grzecznościowe potwierdzenie uczestnictwa w imprezie.
Telefony kontaktowe:
Stowarzyszenie „Orzeł Biały”: Aneta – 620 809 855,
Stowarzyszenie „Dyskobol”: Joanna – 628 042 186,

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram