Kolacja w hiszpańskim mieszkaniu

Kategoria:

elena2Nowy sposób na odkrywanie miejsc do których podróżujemy. Restauracja w domu, która łączy podróżnych chcących dowiedzieć się o lokalnej gastronomi i tradycjach z osobami, które dzielą się swoją pasją do gotowania w najbardziej intymnym miejscu, którym jest ich mieszkanie.

Jesteś znudzony już jedzeniem posiłków w restauracji. Wypróbuj nowej formy odkrywania kultury i gastronomi kraju do którego się wybierasz. Oprócz samego posiłku będziesz mógł zobaczyć jak zwykli obywatele mieszkają. Jak wygląda ich dom czy mieszkanie. Spędzisz wspaniałe chwile z właścicielami mieszkania i poznasz ich życie, a może zostaniecie przyjaciółmi. Podczas takiego posiłku można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, a w szczególności o tym jak żyją osoby z danego miejsca, czym się zajmują, skąd pochodzą. A także daje możliwość konwersacji w danym języku dla osób znających hiszpański czy inny język. Ale zawsze przy takiej kolacji jest ktoś kto będzie tłumaczył rozmowę.

Zawsze uczestniczymy w trakcie posiłku, więc bariery językowe nie mają znaczenia. A lampka dobrego wina rozwiązuje języki.

Nasza oferta to na przykład kolacja lub obiad z Eleną.

elenaElena studiowała inżynierię rolniczą w Sewilli, gdzie ukończyła studia uzyskując dyplom z wyróżnieniem w enologii (dział nauki zajmujący się kwestiami związanymi z produkcją wina).

Następnie razem ze swoim partnerem przeprowadziła się do Madrytu, gdzie razem tworzą wspaniały zespół. Jest osobą bardzo wszechstronną i kreatywną. Mimo, że studiowała i pracowała jako inżynier dzisiaj jest artystą.

Jest pasjonatką wszystkiego, co jest związane ze sztuką gotowania i malarstwa olejnego, czy sztuką ekologiczną wykonywaną z materiałów z recyklingu, itp.. Uwielbia podróżować, poznawać ludzi, film, muzykę, przyrodę i oczywiście jedzenie.
Jej pochodzenie z południowej Hiszpanii (Andaluzji i Estremadury) znajdują odzwierciedlenie w jej osobowości, a szczególności w jej kuchni.

Jeżeli jesteś zainteresowany spędzeniem wspaniałych chwil zamiast jedzenia w restauracji skontaktuj się z nami.
Aleksander
info@cowmadrycie.pl
+34 605 35 59 58

lub na naszej stronie znajdziesz pełne dane kontaktowe: www.cowmdarycie.pl

elena 6

elena3

elena5

elena4

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram